AkuZin (cinkas)

0

cinkas

Ką mes žinome apie cinką?
Cinkas yra mineralas, turintis įtakos tinkamam visų gyvų organizmų vystymuisi ir dalyvauja įvairių medžiagų apykaitos procese.
Jis randamas kiekvienoje mūsų kūno ląstelėje. Didžiausia jo koncentracija yra raumenyse, kauluose, odoje, inkstuose, kepenyse ir kasoje.
Jei trūksta cinko, lėtai gyja žaizdos, sutrinka atmintis, sulėtėja vaikų augimas ir lytinis brendimas, kamuoja nuovargis, nervinė įtampa, nuotaikų kaita, slenka plaukai, susilpnėja imuninė sistema, sumažėja atsparumas infekcijoms, susilpnėja skonio ir uoslės jutimas, gali sutrikti regėjimas.

„Mūsų organizmas negali cinko gaminti ar kaupti pats. Todėl svarbu juo reguliariai papildyti organizmą. Ypač tuo turi susirūpinti vegetarai, nes augalinės kilmės maisto produktuose cinko yra mažai. Cinkas –labai reikalingas mineralas. Mums jo reikia dėl kelių priežasčių. Pirma, cinkas dalyvauja maždaug 100 katalizinių fermentų reakcijų, reikalingų ląstelių metabolizmui. Antra, cinkas dalyvauja DNR sintezėje ir todėl turi įtakos tinkamam organizmo vystymuisi. Ypač būtinas vaikams. Šis mineralas taip pat vaidina svarbų vaidmenį mūsų imuninei sistemai, padeda gyti žaizdoms.” (Dr. Jaromir Bertlik, Akuna Mokslo tarybos pirmininkas)

Cinkas ir jo poveikis:

  • Yra būtinas ląstelių metabolizmo procesui.
  • Didina organizmo atsparumą, saugo nuo infekcijų ir ligų.
  • Teigiamai veikia daugelį lėtinių ligų, tokių kaip reumatoidinis artritas, skydliaukė ar osteoporozė.
  • Skatina gijimo procesus organizme – pagreitina žaizdų, spuogų, nudegimų, egzemos gijimą.
  • Skatina vaiko augimą ir vystymąsi nėštumo metu, vaikystėje ir paauglystėje.
  • Teigiamai veikia vyrų prostatą.

Vartojimas: 15 ml per parą (1/2 taurelės).

Norite įsigyti šį produktą? Spauskite čia.

Atgal

Dalintis:

Comments are closed.