Alveo

0

alveo1

Alveo sudėtyje yra visi reikalingi vitaminai, mineralai, 22 amino rūgštys ir 26 vaistažolių ekstraktai.

Pateikiame trumpus jų aprašymus:

Alavijas – aloe vera. Jo sudėtyje yra medžiaga, kuri teigiamai veikia virškinimo traktą. Nauda ta, kad ji veikia tiesiogiai storojoje žarnoje. Sultys veikia dezinfekuojamai ir kaip antibiotikas. Apskritai yra stiprinanti priemonė.

Ženšenis – panax ginseng. Kinų medicinoje egzistuoja teorija, kuri reiškia „energijos pusiausvyrą“. Tai dažnai vartojamas terminas, reiškiantis ženšenio galią padėti organizmui įgyti pusiausvyrą. Šiuo metu šis augalas yra naudojamas nuovargiui pašalinti, koncentracijos trūkumui gydyti. Ženšenis padidina viso organizmo fizinį ir psichinį aktyvumą. Tai tinkamiausias gydomasisi augalas senstantiems žmonėms.

Eleuterokokas – eleutherococcus senticosus. Sibiro ženšenis Kinijoje vartojamas daugiau nei 5000 metų. Jį žinojo jau IX amžiaus arabų gydytojai. Tai viena iš geriausių natūralių gydomųjų priemonių, skirtų širdies ir kraujagyslių sistemai. Atletai šį augalą labai vertina, nes jis gerina kraujotaką širdyje ir reguliuoja kraujospūdį. Priklauso žinomiems adaptogenams (padeda kūnui pasiekti harmoniją su aplinka).

Pilkasis saldymedis – glycyrrhiza glabra. Priklauso augalų grupei, kuri turi įtakos endokrininei sistemai. Joje randama saponinų ir hormoninę sistemą reguliuojančių medžiagų. Turi priešbakterinį poveikį.

Paprastasis erškėtis – rosa canina. Erškėtrožė yra plačiai vartojama – tai vienas geriausių vitamino C, beta – karotino, B grupės vitaminų, tanino ir apie 4 proc.mineralinių medžiagų šaltinis. Erškėtrožė padeda organizmui kovoti su infekcijomis, peršalimu, nuovargiu ir išsekimu, padeda esant inkstų ir šlapimo organų problemoms, urogenitalinio trakto uždegimams.

Ginkmedis – ginko biloba. Apsaugo smegenis ir teigiamai veikia įvairiuose lygiuose. Tyrimais įrodyta, kad padeda sulėtinti degeneracinius širdies ir kitų organų pakitimus, lėtina senėjimo procesą, taigi atitolina senatvę. Tradicinėje kinų medicinoje ginkmedį jau daugybę metų vartoja impotencijos gydymui. Savo sudėtyje turi elementų, padedančių gydyti alerginius susirgimus ir yra nepakeičiamas gydant cukraligę.

Asiūklis – equisetum hyemale. Vienas iš seniausių žinomų mūsų Žemės augalų. Daugelis mokslininkų tiki, kad jis egzistavo ir prieš 600 milijonus metų. Veikia kaip šlapimą varanti priemonė, padeda esant alergijoms, tinkamas prostatos gydymui. Padeda organizmui pasisavinti kalcį, labai tinka menopauzės metu, stiprina kaulus, plaukus, nagus, dantis ir visus rišančius audinius. Gydo opas ir pagreitina lėtai gyjančių žaizdų gijimą. Praturtintas eteriniu aliejumi, padedančiu įsisavinti kalcį, kuris yra pagrindinė sudėtinė kaulų ir rišamųjų audinių dalis. Todėl tinka esant artritams.

Levanda – lavandula officinalis. Levandos teigiamai veikia nervų sistemą. Harmonizuoja ir optimizuoja jos veiklą. Vartojama su kitomis vaistažolėmis padidina jų veiksmingumą. Atsižvelgiant į tai, levanda yra puikus adaptogenas. Tai reiškia, kad turi stiprinantį poveikį esant nuovargiui ir raminantį poveikį esant stresui.

Pasiflora – passiflora incarnata. Pasaulyje yra naudojama kaip vaistažolė prieš nervinimąsi, jaudinimąsi ir įtampą, reguliuojanti kraujospūdį ir padedamti nuo nemigos. Vartojama nuo raumenų spazmų, priešmenstruacinės įtampos, komplikacijų menopauzės metu ir įvairių skausmų nėštumo metu. Naudojama nervingų, hiperaktyvių ir greitai susierzinančių vaikų gydymui.

Lucerna – medicago sativa. Pirmosios žinios apie liucerną mus pasiekė maždaug 500 m. pr. Kr. Iš Irano į Europą (Graikiją) buvo atvežta VIII amžiuje. Yra turtinga žalia spalva – chlorofilu, kalciu, vitaminais, mineralais. Dėl savo maistingųjų medžiagų vertės yra vadinama „visų maistų tėvu“. Iš kitų išsiskiria geležies, kalcio, magnio, fosforo, natrio, chloro ir silicio kiekiu. Lapai savo sudėtyje turi aštuonias pagrindines amino rūgštis. Iš jos pagamintas vaistas paprastai yra žinomas anglišku pavadinimu alfalfa. Lucerna teikgiamai veikia artritą, laisvina vidurius, gydo astmą ir slogą, reguliuoja cholesterolio kiekį kraujyje.

Raudonasis dobilas – trifolium pratense. Dobilo sudėtyje yra grupė drėkinamųjų medžiagų, genisteino ir biochanino A.Laboratorinių tyrimų metu buvo pastebėta, kad biochaninas A neleidžia vystytis vėžiui ląstelėse. Taip pat jis tinkamas dietiniam maistui, užkerta kelią vėžio atsiradimui, veikia kaip antibiotikas, turi priešbakterinį poveikį. Naudingas esant inkstų ir kepenų susirgimams, gydo nuo kosulio, brinchito ir kitų kvėpavimo lugų komplikacijų. Gydo egzemas, dedervinę odos ligą, valo kraują ir neleidžia plėstis navikams.

Vaistažolinis benediktas – cnicus benedictus. Augalas kilęs iš Viduržemio jūros kraštų. Jo sudėtyje yra taninas ir eterinis aliejus, glikozidas, cnicinas ir benediktinas, dervos, flavonoidai, magnio druskos, kalcis, B grupės vitaminai ir kt. Veikimas: ramina, veikia esant stresui ir depresijai, stiprina širdį, gerina kraujo apykaitą. Padeda gydant kepenis, gerina riebalų virškinimą, reguliuoja tulžies pūslės veiklą, veikia dezinfekuojančiai ir antiseptiškai.

Vaistinis krapas – foeniculum vulgare. Vienas iš seniausių augalų. Užrašai apie jį pasirodė dar prieš 4000 metų ir buvo aprašyti „Egipto gydomųjų aprašymų rinkinyje“ (parašyta 1500 m. pr. Kr.). Krapo savybės: padeda esant virškinimo problemoms, skrandžio spazmams, mitybos sutrikimams. Naudojamas kaip vaistas nuo anemijos, nuo bronchų uždegimo ir kosulio, skatina motinos pieno gamybą, mažina reumatinių susirgimų keliamą skausmą.

Azijietiškas bambagyslis – centella asiatica – gotukola. Vaistas, vartojamas Tolimuosiuose Rytuose gydant astmą, bronchitą, širdies problemas, dizenteriją, nemigą, akių problemas, išsekimą, uždegimus, aukštą kraujospūdį, viduriavimą, tuštinimosi sunkumus. Indijoje vartojamas odos, raumenų ir sąnarių ligoms bei mąstymo ir atminties gerinimui. Dažnai pristatomas kaip „maistas smegenims“, nes stimuliuojamai veikia smegenų ląsteles. Padidina dvasinius ir fizinius gebėjimus, kovoja su stresu.

Garbiniuota kremzlinė – chondrus crispus. Tai jūros dumblis, augantis ant uolų. Teigiamai veikia plaučių, žarnų ir inkstų uždegimus, opų, vočių skausmus, plaučių uždegimą ir kosulį, skrandžio opą.

Geltonasis gencionas – gentiana lutea. Viduramžiais buvo žinomas kaip priešnuodis nuo įvairių apsinuodijimų. Puikiai veikia virškinimo sistemą. Kai kurios jo sudėtinės dalys veikia antibakteriškai ir priešuždegimiškai. Klinikiniai tyrimai įrodė, kad šis augalas stiprina kepenų funkciją, šalina virškinimo sutrikimus, teigiamai veikia skrandžio sulčių sekreciją, kasą, tulžies pūslę, rėmenį.

Pūslėtasis guveinis – fucus vesiculosus. Tai jūros dumblis, randamas vandenynuose. Šio augalo sudėtyje yra jodo, kuris būtinas optimaliam skydliaukės funkcionavimui. Jam priskiriamos šios savybės: yra geriausias natūralus augalas, palaikantis skydliaukės funkciją, mažina riebalų perteklių, malšina artritą ir reumatizmą, puikiai veikia uždegimus, naikina nepageidajamus žarnyno parazitus. Sudėtyje yra baltymų ir jodo. Reguliuoja virškinimą, turi gydomųjų savybių, todėl siūloma vartoti gydant skrandžio opą ir virškinimo problemas.

Paprastoji kraujažolė – achillea millefolium. Viena iš labiausiai vartojamų vaistažolių. Šventikas Kneippas daugiau nei prieš 100 metų jį pavadino „moteriškų ligų gydymo karaliumi“ ir buvo visiškai teisus. Mažina kraujavimą (ne tik ginekologinį), malšina spazminius skausmus, dezinfekuoja. Taip pat švelniai reguliuoja kraujospūdį.

Dirvuolė – eupatorium perfoliatum. Šį augalą galima surasti Europoje, Azijoje, Šiaurės Amerikoje. Senovėje jį vartojo dėl kraują vlančių savybių ir dėl teigiamo poveikio tulžies veiklai. Kai atrado imuninę sistemą reguliuojančių savybių, buvo pradėta vartoti gydant virusines infekcijas.

Guarana – paullinia cupana. Tai yra liana, kilusi iš Amazonės žemumos. Indėnai šio augalo sėklas vartojo ištisus šimtmečius kaip pagrindinį vaistą nuo daugelio negalavimų. Šis augalas suteikia energijos ir kartu malšina skausmą.

Laukinė slyva – prunus serotina. Graikai šią vaistažolę augina jau nuo 400 metų pr. Kr. Yra gerai žinoma inkstų šalinančiu poveikiu. Jai priskiriamos savybės: puikiai veikia nuskausminamai, sudėtyje yra beta karotino ir vitamino A, jaunina odą, gydo navikus.

Daugiažiedė rūgtis – polygonum multiflorum. Naudojama kaip raumenų stiprinimo priemonė, todėl ją gausiai vartoja Azijos atletai ir kovos menų meistrai. Yra puikus natūralus oksidantas ir apsauga nuo laisvųjų radikalų, taigi veikia senėjimo procesą. Laikomas augalu tiesiogiai gerinančiu vaisingumą dėl spermatozoidų kiekio didinimo ir kiaušidžių veiklos skatinimo. Klinikiniai tyrimai atlikti Kinijoje įrodė, kad šį augalą galima vartoti gydant aukštą cholesterolio kiekį, širdies problemas, chronišką bronchitą. Vartojama kaip energijos teikianti priemonė.

Krūminė paprika – capsikum frutescens. Papriką kaip vaistą vartojo senieji majai. XX amžiaus 70-aisiais metais paprika išpopuliarėjo kaip augalas, suteikiantis būtinas medžiagas arterijų, kraujagyslių ir kapiliarų atnaujinimui, kraujotakos reguliavimui. Turi aktyvią sudėtinę dalį, kuri malšina skausmą. Vartojama kaip priemonė, neleidžianti užakti kraujagyslėms, smegenų veiklai gerinti, širdies susirgimams gydyti.

Ceilono cinamonas – cinamonum spp. Cinamonas yra augalas, turintis platų dezinfekuojantį ir priešuždegiminį poveikį. Tradicinė kinų medicinos mokykla itin vertina šį augalą. Jie tvirtina, jog cinamonas harmonizuoja In ir Jan elementus.

Kardamonas – elettaria cardamomum. Rytų medicinoje kardamonas naudojamas esant astmai, skrandžio problemoms, nemaloniam burnos kvapui šalinti. Jis gerina baltymų pašalinimą iš tulžies pūslės ir stabdo virusų dauginimąsi.

Čiobrelis – thymus vulgaris. Viena iš stipriausių priešuždegiminių priemonių, veikianti kaip antibiotikas. Puiki dezinfekcinė priemonė, teigiamai veikianti kvėpavimo takus ir virškinimo sistemą. Senovėje čiobrelio deginimas reiškė magišką aplinkos išvalymą, taip būdavo dezinfekuojama aplinka.

ALVEO yra dviejų rūšių – vynuogių sulčių ir mėtų aliejaus pagrindu. Pastarasis skirtas naudoti diabetu sergantiems žmonėms. Medicininėje literatūroje apie mentolą buvo užsiminta jau XVIII amžiuje. Jis laikomas stimuliuojančia priemone, kuri gali atnaujinti tinkamą skrandžio veiklą, kepenyse stimuliuoja tulžies gamybą, tuo mažina riebalų kiekį. Naudojama kaip gydomoji priemonė esant žarnyno jautrumui. Dėl savo antivirusinių ir antibakterinių savybių yra naudojamas nuo infekcijų, palengvina kvėpavimą esant slogai, gerklės uždegimui, bronchitui, peršalus ar sergant gripu. Mentolas mažina vidurių pūtimą, skausmą pilvo srityje, vėmimą. Mažina rytinį pykinimą nėštumo metu. Naudojamas kaip priemonė raumenų įtampai, stresui ir migrenai mažinti.

Kanadietiško klevo sirupas – natūralus saldiklis, gausus maistingų medžiagų, vitaminų ir mineralų. Jo sudėtyje yra kalcio, magnio, fosforo, geležies, cinko, vitamino A ir B6.

Norite įsigyti šį produktą? Spauskite čia.

Atgal

Dalintis:

Comments are closed.