Atsikratykime nuovargio

0

Nuolat jaučiamas nuovargis – tai įspėjimas, kad kūnui reikia dėmesio. Kad nuovargis neužsitęstų ir neišsivystytų į rimtesnę ligą, rekomenduojama pasinaudoti keliais liaudies patarimais.

  • Medus rekomenduojamas geram miegui užtikrinti, nes veikia kaip kūną raminantis preparatas. Jis suvirškinamas vos per 20 minučių ir tuoj pat patenka į kūną. Taip nutinka todėl, kad meduje esantis cukrus jau būna apdorotas medunešių bičių skrandžiuose ir žmogaus skrandžiui jo nebereikia virškinti. Prieš gulantis naudinga išgerti pusę stiklinės šilto vandens su jame ištirpintu medumi.
  • Pasigaminkite šį mišinį ir laikykite prie lovos: tris šaukštelius obuolių sidro acto sumaišykite su 257 ml vandens.Prieš atsiguldami suvalgykite du šaukštelius pasigaminto mišinio. Tai leis jums užmigti jau po valandos. Jei per šį laiką kartais neužmigtumėte, suvartokite dar du šaukštelius.
  • Vyresnio amžiaus žmonės, nuolat lygiomis dalimis vartojantys medų ir cinamono miltelius, būna judresni ir lankstesni. Pusę šaukštelio medaus įdėti į stiklinę vandens, pabarstyti cinamono miltelių ir gerti 3 valandą dienos, kai kūno energija ima blėsti.
  • Tris kartus per dieną prieš valgį gerkite po 20 lašelių paprastosios sukatžolės tinktūros.
  • Taip pat padeda melisų, pipirmėčių, juodojo šeivamedžio, jonažolių, apynių arbatos (stiklinė verdančio vandens/šaukštelis arbatžolių; palikite 15 min. pritraukti).

Atgal

Dalintis:

Comments are closed.