Kaip vaduotis nuo impotencijos?

0

Impotencija – nemėgiamausia vyrų tema. Pagrindiniai šio sutrikimo simptomai:

  1. įvairaus pobūdžio erekcijos sutrikimai;
  2. erekcija nevyksta, netgi ir lytiškai susijaudinus.

Kartais ir jauniems vyrams pasitaiko šis negalavimas, kuris dažniausiai būna psichologinės kilmės. Peržengus keturiasdešimtmetį, jau dominuoja organiniai faktoriai ir nesveikas gyvenimo būdas: aukštas kraujo spaudimas, užkalkėjusios, riebalais užkimštos kraujagyslės, silpna širdis, hipodinamija, riebus maistas, piktnaudžiavimas medikamentais ar narkotikais. Rūkaliams rizika tapti impotentu dar labiau padvigubėja.

Bet kuriame vyro amžiuje viskas, kas sukelia įtampą, gali tapti impotencijos priežastimi: stresas, liūdesys, rūpesčiai, nuolatinė baimė, depresija. Tai skatina adrenalino išsiskyrimą, o dėl to kraujas kaupiasi raumenyse, bet ne varpoje. Labiausiai lytinį pajėgumą slopina pažeminimo jausmas, įsisenėjusios partnerių tarpusavio problemos, fizinis nepatrauklumas, konfliktai, homoseksualūs polinkiai, nesąmoninga žmonos nėštumo baimė.

Kokios priemonės gali padėti išvengti impotencijos?

  • Stereotipų atsisakymas. Anksčiau buvo manyta, jog sėkmingas karjeros laiptais kylantis vyras gali pretenduoti į moterų dėmesį; kad lytinių santykių kokybė priklauso nuo sueities trukmės, varpos ilgio, orgazmų skaičiaus. Visa tai ne tiesa, todėl vyrams reiktų mažiausiai dėl to pergyventi.
  • Kasos fermentai: kad įvyktų erekcija, reikalingi VIP-peptidai – tai baltyminės medžiagos, atveriančios varpos kraujagysles. Ne vienam vyrui VIP-peptidų trūkumas sukelia potencijos negalavimus, kurie sėkmingai šalinami, vartojant kasos fermentus, gerinančius baltymų pasisavinimą.
  • Ajerų šaknys skatina kraujotaką ir padeda atsipalaiduoti, didina lytinį pajėgumą. Galima pasigaminti ajerų šaknų tinktūros arba užpilo.

Tinktūra: 50 g šaknų užpilti 2,5 l grynų, šaltų obuolių sulčių ir laikyti 6 savaites užkimštame butelyje. Per dieną išgerti ¼ l, geriant visądien po mažą gurkšnelį. Kursas – 6 dienos.

Užpilas: 1 arbatinį šaukštelį susmulkintų ajerų šaknų užpilti ¼ l vandens, laikyti 8 val., nukošti. Gerti po 2-3 puodelius per dieną.

Tik įsidėmėkite, jog ajerų negalima vartoti ilgai, taip pat viduriuojant.

  • Aromaterapija. Kvapai veikia mūsų pasąmonę, padeda atsipalaiduoti, seksualiai jaudina, todėl pravartu įsigyti šių aliejų: imbiero, kardamono, kmynų, sandalmedžio. Kvėpinkite šiais aliejais patalpą, kur dažniausiai mylitės.

Profilaktika

  • Vartokite mažiau alkoholio, mažiau rūkykite. Alkoholis skatina lytinį potraukį, bet kartu ir slopina erekciją, sumenkina orgazmą. Rūkymas kenkia kraujagyslėms.
  • Nuolat sportuokite, bet nepersistenkite, nes per didelis fizinis krūvis mažina lytinį susijaudinimą.
  • Būkite švelnūs – seksas nėra sportas ir nereikia kovoti dėl rezultatų.
  • Venkite seksualinių ritualų: seksas maloniausias, kai staiga sukunkuliuoja jausmai ir viskas vyksta spontaniškai bei neplanuotai.

Atgal

Dalintis:

Comments are closed.