Kaukės sausai odai

0

Kai odoje nėra drėgmės, ji greičiau vysta ir sensta, dėl to būtina sausa oda pasirūpinti laiku. Štai keletas patarimų:

  • Išvirkite bulvę su lupena, nulupkite, smulkiai sutarkuokite ir sumaišykite su grietine. Ant veido tokią kaukę galima laikyti 15 minučių.
  • Jeigu sausą odą reikia atgaivinti skubiai, galima panaudoti ir žalią bulvę: nulupkite, plonai supjaustykite, uždėkite gabalėlius ant veido, o po 15 minučių nuplaukite odą šiltu vandeniu. Toks metodas odą ne tik suminkštins, bet ir šiek tiek išbalins.
  • Odos tempiamoji ir lyginamoji kaukė: virtą bulvę sutrinkite į tirštą tyrę, įpilkite šaukštelį alyvų aliejaus ir išmaišykite su grietinėle. Šiltą tyrę užtepkite ant veido ir leiskite sustingti. Ant viršaus uždėkite dar vieną sluoksnį, taip 2-3 kartus. Užtepus paskutinį sluoksnį, reikia leisti kaukei apdžiūti, kol odą pradės tempti. Tada nuplaukite šiltu vandeniu.

Rankų kaukės:

  • Išvirkite dvi bulves su lupenomis, sumaigykite, išmaišykite su dviem šaukšteliais citrinų sulčių. Šiltą kaukę uždėkite ant rankų ir uždenkite marle. Po 20 minučių, nuėmusios kaukę, ištepkite rankas riebiu kremu.
  • Dvi virtas bulves sumaišykite su karštu pienu ir šaukštu aliejaus. Ištepkite rankas ir apvyniokite celofanu, o po to – rankšluosčiu. Nuvalius masę, nepamirškite patepti rankų riebiu kremu. Po šios procedūros neskubėkite į gatvę, palaukite dvi tris valandas.
  • Šaltomis ir vėjuotomis dienomis tiesiog būtina kasdien daryti šilto vandens ir šaukšto krakmolo mišinio rankų voneles.  Ši procedūra padės rankoms išlikti švelnioms ir baltoms.

Atgal

Dalintis:

Comments are closed.