Patarimai sloguojant

0

shutterstock_198891497

Vargu ar yra žmogus, galintis pasakyti, kad jis niekada nesirgo sloga – nosies gleivinės uždegimu. Nors sakoma, kad „sloga – ne liga“, tačiau milijonai žmonių kenčia nuo slogos. Be sintetinių vaistų, kurių yra devynios galybės vaistinėse, gamta irgi turi nemažai vaistų, padedančių susirgusiems sloga.

  • Žvarbią dieną einant iš namų reiktų kambaryje padeginti kadagio šakelę ir pakvėpuoti tais dūmais.
  • Į alyvų aliejų įdėti susmulkintų pelkinio gailio viršūnėlių santykiu 1:10 ir palaikyti 2 savaites tamsioje vietoje, kartais sukratant. Nukošti. Vaikštant darganotu oru reikia kasdien lašinti į nosį po 2-3 lašus šio aliejaus.
  • Sumaišyti po šaukštą vaistinės noteros lapų, žaliosios rūtos lapų ir europinės pipirlapės šaknų. Susmulkinti. Mišinį supilti į tamsaus stiklo butelį, gerai užkimšti ir laikyti tamsioje ir vėsioje vietoje. Tikintis užsikrėsti sloga, reikia per dieną 2-3 kartus pakvėpuoti tų miltelių.
  • Reikia kuo dažniau vakarais išgerti čiobrelių arbatos su medumi. Jei stipriai čiaudite ir kosite – gerti paprastojo čiobrelio ir pavasarinės raktažolės arbatą su medumi. Vakare, einant gulti, ant kojų dėti garstyčių trauklapius.
Dalintis:

Comments are closed.