San gao

0

3

Korporacijas Tianši preparatas, sukurtas širdies – kraujagyslių susirgimų profilaktikai. Tai unikalus biologiškai aktyvus maisto papildas, ryškiai sumažinantis kraujo lipidų (bendro cholesterino, trigliceridų ir žemo tankio lipoproteinų) koncentraciją kraujyje.

Sudėtis: daugiašaknis šalavijas, įvairiaspalvis rūgtis ir gudobelė.

Daugiašaknis šalavijas – tai veiksmingas vaistinis augalas, stimuliuojantis kraujo tėkmę, efektyvus sąnarių sindromą lydinčios stazės atvejais, esant širdies skausmams. Jis veikia raminančiai, padeda įveikti deguonies badą. Minėto augalo sudėtyje esantis tanchinonas, slopina seruminio cholesterino sintezę ir aterosklerotinių plokštelių formavimosi procesą. Šios plokštelės tampa viena iš pagrindinių širdies koronarinių arterijų sklerozės, o kartu ir užakimo priežasčių. Jos ryškiai sumažina kraujo klampumą, gali sutrikti širdies raumens mityba, atsiranda miokardo infarkto pavojus.

Daugiašaknis šalavijas turi antitrombocitinių savybių, nes šio augalo sudėtyje yra nemažai komponentų, pasižyminčių antikoaguliaciniu poveikiu bei padidinančiu fibrinolitinių procesų aktyvumą. Ginekologijoje visos šios savybės labai aktualios.

Savybės:

 • Raminantis poveikis;
 • Padeda įveikti deguonies badą tuose organizmo audiniuose, kur yra sutrikusi kraujo mikrocirkuliacija;
 • Stabdo trombų formavimąsi ir mažina kraujo klampumą;
 • Stabdo aterosklerotinių plokštelių susiformavimą;
 • Stimuliuoja skrandžio sulčių gaminimąsi, sumažina gliukozės koncentraciją kraujyje.

Įvairiaspalvis rūgtis – tai vaistinė medžiaga, papildanti kraują. Jos sudėtyje yra kapilino  – cholininiai junginiai, stimuliuojantys žarnyno peristaltiką, daug lecitino, kuris trukdo cholesterinui kauptis kepenyse. Lecitinas taip pat trukdo riebalinėms medžiagoms prasiskverbti į vidinę arterijų sienelę ir tokiu būdu mažina arterijų sklerozavimąsi, o susijungdamas su cholesterinu, sumažina rezorbuojamo cholesterino kiekį, taip pat bendrą lipidų koncentraciją ir kraujo klampumą.

Įvairiaspalvis rūgtis sumažina širdies raumens susitraukimų dažnį, padidina koronarinių kraujo indų kraujotaką, todėl gali labai pagerinti širdies raumens deguonies metabolinį balansą.

Gudobelė – ryškiai sumažina lipidų, seruminio cholesterino ir trigliceridų koncentraciją kraujyje.

Citrinos ir vyno rūgštys bei kitos medžiagos, kurios randamos gudobelės sudėtyje, praplečia kraujagysles, sumažina arterinį kraujo spaudimą, padidina virškinimo fermentų kiekį skrandžio sultyse. Taip pat šis augalas sumažina CNS jaudrumą, pasižymi antialerginiu poveikiu, normalizuoja skydliaukės funkcijas.

Indikacijos:

 • Aterosklerozė, padidėjęs lipidų kiekis kraujyje, hipertonija;
 • Funkciniai širdies veiklos sutrikimai (tachikardija, aritmija ir pan.);
 • Infarkto ir insulto profilaktika, tromboflebitai ir veninė varikozė;
 • Nervinis jautrumas, nemiga, klimakterinė neurozė, hipertireozė;
 • Cukrinis diabetas, kepenų susirgimai, hipoacidinis gastritas, alergijos, reumatizmas, poliartritas;
 • Darbas, susijęs su ilgalaikiu stovėjimu ant kojų (kirpėjai, šaltkalviai, pardavėjai ir pan.) ir esant ilgalaikiam deguonies badui.

(Literatūra: Medicinos mokslų dr. R. Kriaučiūnas, „Sveikatingumo receptai”)

Norite įsigyti šį produktą? Spauskite čia.

Atgal

Dalintis:

Comments are closed.