Take a plaster

0

detoksikuojantys-pleistrai

Valomieji pleistrai „Take a Plaster“

Tai pleistrai su medžių acto ekstraktu, gaminami remiantis GMP reikalavimais. Pleistrai yra puikus produktas, padedantis natūraliai pašalinti toksinus iš organizmo.

Pleistrai su medžių acto ekstraktu visiškai natūralūs, saugūs, juos labai paprasta naudoti. Sukurti remiantis   kinų tradicijomis, pleistrai padeda lengvai ir neskausmingai išvalyti žmogaus organizmą nuo nereikalingų medžiagų.

Pleistrus galima naudoti bet kurioje kūno dalyje, kuria norime pasirūpinti: juos galima klijuoti ant kelių, pečių, nugaros ir t. t. Labai veiksmingi naudojami ant kojų pėdų, nes būtent ten yra daugiausia taškų, per kuriuos toksinai pasišalina iš organizmo. Pradžioje pleistras gali patamsėti, bet naudojant jį reguliariai, tampa vis šviesesnis. Tai tik parodo, kad organizmo būklė gerėja.

„Take a Plaster“ sudėtis: dekstrinas, bambuko acto ekstraktas, medžių acto ekstraktas, vėžiagyvių kiautų milteliai, turmalinas, vitaminas C, augalinės skaidulos.

Nuomonė:

Dr. Jaromir Bertlik: „Po kelių metų tyrimų, visų svarbių faktorių patikrinimų ir būtinų sertifikatų įsigijimo sukūrėme naują produktą, kuriuo esame labai patenkinti. Visas gamybos procesas yra nuolat išsamiai stebimas. Produktas pagamintas vien iš natūralių komponentų. Atlikus išsamius tyrimus, buvo patvirtintas jo veiksmingumas, šalinant toksinus iš organizmo. Pagrindinė detoksikuojančio pleistro sudedamoji dalis yra medžių acto ekstraktas, kuris teigiamai veikia žmogaus organizmą. Svarbiausia „Take a Plaster“ užduotis yra sumažinti sunkiųjų metalų kiekį, kurie kartu su krauju ir limfa cirkuliuoja mūsų kūne. Dėl sunkiųjų metalų atsiranda pvz. neurologinių ir psichinių problemų. Galiu garantuoti, kad „Take a Plaster“ padeda palaikyti sveikatą. Kiekvienas gali pats tuo įsitikinti“.

Norite įsigyti šį produktą? Spauskite čia.

Atgal

Dalintis:

Comments are closed.