Vaisiai, padedantys deginti riebalus

0

shutterstock_259970000Sena storulių svajonė – rasti tokį maisto produktą, kurį kuo daugiau valgai, tuo labiau lieknėji. Naivu? Bandom aiškintis.

Vyrauja populiari nuomonė, kad vaisius valgyti sveika. Jie turi daug vitaminų, mineralų, įvairių naudingų medžiagų, o be to yra labai skanūs.
Deja, realybė kiek kitokia. Dauguma vaisių, greta naudingų medžiagų, turi begalę natūralaus cukraus. todėl vartojant didesniais kiekiais ne tik kad nesulieknėsi, bet netgi atvirkščiai. Kaip žinia, cukrus ne tik turi daug kalorijų, bet ir sukelia padidintą apetitą. Tačiau yra vaisių, kurie padeda deginti riebalus ar kitaip teigiamai veikia organizmą. Kas tai per vaisiai ir kaip pasireiškia jų poveikis?

Papaja turi fermentą papainą, kuris padeda maistui greičiau slysti virškinamuoju traktų, tuo sumažindama įsisavinamų kalorijų kiekį.

Avokadas padidina organizmo metabolizmą ir testosterono (hormono, atsakingo už svorio metimą tiek vyrams, tiek moterims) lygį.

Kriaušės ir obuoliai turi didelį kiekį skaidulų, kurios užpildo skrandį ir valgyti norisi mažiau.

Bananų sudėtyje taipogi yra mažinančių apetitą tirpių vandenyje skaidulų, be to, bananai stiprina imunitetą.

Džiovinti vaisiai, valgomi kartu su šviežiais, degina riebalus ir mažina cholesterolio lygį.

Kokoso riešutas leis išvengti alkano skrandžio skausmų, taipogi padidins metabolizmą iki 30 %.

Citrinos – puiki priemonė kepenų detoksikacijai. Išgerkite rytais stiklionę vandens su citrinų sultimis – ši priemonė neleis kauptis nepageidaujamiems riebalams.

Granatai, mėlynės ir šilauogės kupinos galingų antioksidantų, kurie padeda išvalyti organizmą nuo toksinų.

Apelsinai ir greipfrutai papildys organizmą vitaminu C ir apsaugos nuo dehidracijos.

Pomidorai (taip, tai vaisius) – padės papildyti likopeno atsargas, kuris savo ruožtu stimuliuoja karnitino (amino rūgštis) gamybą, pagreitinančio organizmo riebalų deginimo procesą.

Melionai (įvairių tipų) savyje turi labai nedaug kalorijų, daug vandens, todėl padės numalšinti alkį ir užkimšti skrandį, nepridedant bereikalingų riebalų.

Datulės, papajos ir bananai savyje turi medžiagų, skatinančių seratonino gamybą. Seratoninas, kaip žinia, sukelia laimės jausmą. Teisingai valgykite vaisius ir būkite liekni bei laimingi, tačiau prisiminkite, jog jų valgyti kilogramais nerekomenduojama net sezono metu – pakanka keleto porcijų per dieną. Saikas yra Jūsų sąjungininkas.

Straipsnis iš : http://filtras.info/

Dalintis:

Comments are closed.