Žolelės – kovai su depresija

0

Liūdesys nėra bloga emocija, tačiau, jeigu jis užsitęsia, tai jau blogas ženklas, reiškiantis, jog reikia kažką daryti. Jeigu taip nutiko, tai gali būti, jog jūs kenčiate nuo depresijos. Tačiau jos gydymas neturėtų apsiriboti tradiciniais būdais, nes yra galimybių depresiją gydyti vaistažolėmis. Dauguma žolelių – levandos, rozmarinai, ženšenis, valerijonas, verbenos arba šių žolelių derinys gydo depresiją.

Puiki priemonė depresijai įveikti – žolių tonikai. Tačiau prieš priimant sprendimą vartoti žolinius preparatus nuo depresijos, būtinai pasikonsultuokite su specialistu, kad nekiltų komplikacijų su kokiais nors vaistais, kuriuos vartojate.

Arbata yra labiausiai paplitusi forma vartojant žoleles. Pavyzdžiui, galite sumaišyti skirtingų žolelių: rozmariną ir levandą. Sumaišius kartu užvirti, tada palikti 15 minučių, kad nusėstų, o po to jau galima gerti. Siekiant išsilaisvinti nuo depresijos, galite naudoti kaip vaistažolių toniką.

Gydant sunkią depresiją reikia profesionalios pagalbos. Derinant vaistažolių naudojimą su kvalifikuota pagalba, galite sulaukti nuostabių rezultatų.

Jeigu jūsų vaistai yra neveiksmingi arba sukelia pavojingą šalutinį poveikį, galbūt reikėtų apsvarstyti jonažolių poveikį, mat  yra įrodyta, jog jonažolė teigiamai veikia gydant depresiją. Bet kuriuo atveju, reikėtų paprašyti gero specialisto, kad suteiktų informacijos apie žolinius preparatus nuo depresijos.

Atgal

Dalintis:

Comments are closed.