Kininių datulių eliksyras

0

images

Kas yra imunitetas?

Imunitetas suprantamas kaip organizmo atsparumas infekcijoms, o taip pat kaip reakcijos, nukreiptos iš organizmo pašalinti bet kokius svetimkūnius. Už imuniteto būvį atsako imuninė sistema, kuri pas žmogų turi vystytis nuo kūdikystės. Fiziniu imunitetu rūpinasi apsauginės odos ir gleivinių funkcijos. Pagrindinė imuninės sistemos funkcija – svetimų antigenų atpažinimas, t.y. sugebėjimas atskirti svetimą antigeną nuo savo ir jį nukenksminti. Kitaip, imuninė sistema atlieka imuninės apžvalgos funkciją, kai randami ir nukenksminami svetimkūniai. Todėl imuniteto vaidmuo ypač svarbus ne tik homeostazės palaikymui, individualumo bei biologinės rūšies išsaugojimui, bet ir organizmo apsaugai nuo daugelio ligų tiek infekcinio, tiek ir ne infekcinio pobūdžio. Egzistuoja grupė susirgimų, susijusių  su imuniteto pažeidimu arba visišku ar jo grandies nebuvimu. Tai imunodeficitai.

Imunodeficitai gali būti įgimti (dažnai jų išsivystymo priežastimi tampa genų darbo sutrikimai) ir įgyti (jie atsiranda dėl aplinkos faktorių poveikio organizmui – infekcijų, joninio spinduliavimo ir kt.).

Susidūręs su naujomis virusų atakomis, prigimtinis žmogaus imunitetas nesugeba jų atpažinti, todėl, patekę į organizmą, šie virusai greitai dauginasi, ir žmogus suserga. Tuo metu imuninė sistema mobilizuojasi kovai su jais. Aukšta kūno temperatūra yra imuninės sistemos kovos su patogeninėmis bakterijomis ir virusais išraiška. Prigimtinio žmogaus imuniteto kovos su nežinomais virusais rezultatas – pasigaminę antikūnai, kurie naikina tos rūšies virusinius organizmus. Tai ir yra įgytas imunitetas su ypatingomis savybėmis. O organizmas, atlaikęs kovą su virusais, įgyja specialų imunitetą ir, esant pakartotinei virusų atakai, kovoja su jais ir išveda iš organizmo.

Susilpnėjusio imuniteto priežastys yra fizinio ir psichinio organizmo balanso ar potencialo sutrikimai. Pagrindinė priežastis, kuri turi įtakos mūsų fiziniam ir psichiniam organizmo būviui, yra mūsų gyvenimo būdas.

Susilpnėjusio imuniteto požymiai yra sutrikęs miegas, greitas nuovargis, nedidelis temperatūros pakilimas, skausmas gerklėje, kiti simptomai. Tuo pačiu metu stebimi hormoniniai, nervinės sistemos reguliavimo funkcijos sutrikimai, bendras silpnumas. Tokiame būvyje organizmas lengvai pažeidžiamas ligų, sukeltų nefiltruojamų virusų, dėl to kartais gydytojai negali nustatyti tikrosios susirgimo priežasties.

   Egzistuoja trys imuniteto stiprinimo būdai:

  • pasyvus (vakcinacija), t.y. po dirbtinio užkrėtimo pasigamina antigenai;
  • vartojant į vidų oraliai ar injekcijų būdu specialius medikamentus;
  • organizmo stiprinamas Kinų tradicinės medicinos pagalba.

Trečiasis metodas šiuo metu pats natūraliausias.

Norint išvengti ar gydant lėtines ligas, reikia turėti pakankamai žinių, kad išsirinkti natūralius nepavojingus ir efektyvius maisto papildus, galinčius reguliuoti žmogaus sveikatos būvį. Be to, šiuolaikinės sąlygos reikalauja produkcijos, pagamintos pagal aukštas technologijas, naujos kartos produkcijos. Būtent sirupas iš kininio finiko ir atitinka šias sąlygas. Maistingosios medžiagos iš jujubos vaisių yra ištraukiamos ir maksimaliai išlaikomos šiuolaikinių biotechnologijų pagalba

Kaip žaliava naudojami kininio finiko (auksinė jujuba) vaisiai, augančio ekologiškai švariose Cangzhou apylinkėse, Hebei provincijoje. „Ekologiškai užauginta“ reiškia auginimo procesą nenaudojant jokių cheminių preparatų, pesticidų ar herbicidų. Tam, kad būtų išsaugotas gaminio natūralumas augimo procese naudojamas tik gyvulių mėšlas, o kenkėjai renkami rankomis.

Pagrindinis komponentas, gautas iš auksinės jujubos, yra ciklinis adenozino monofosfatas (cAMP – tai antrinis informacijos nešiklis, padedantis vandenyje netirpioms medžiagoms patekti pro ląstelės membraną). 100g žaliavos yra ne mažiau kaip 3mg ciklinio adenozino monofosfato.

Pagrindinio komponento charakteristika:

Kininis finikas – auksinė jujuba – laikoma viena iš specifiškiausių gamtinės gydomosios žaliavos rūšių Kinijoje. Jos auginimo, vartojimo maistui ir kaip gydomojo augalo istorija siekia daugiau kaip 3000 metų.

Išliko daugybė receptų apie kininio finiko panaudojimą liaudies medicinoje. Pačiame seniausiame Kinijos Shen Nung farmakologiniame traktate kininis finikas priskirtas prie aukščiausios kategorijos gydomųjų augalų skaičiaus. Kitame traktate  taip pat sakoma, kad jis gydo skrandį, gerina kraujo ir nervų sistemos būseną.

Dėl ciklinio adenozino monofosfato gausumo kininio finiko vaisiai pasižymi terapeutiniu efektu gydant koronarinę širdies ligą, miokardo infarktą, kardiošoką ir kitus susirgimus. Kininio finiko vaisių, zizifuso (unabi), kriaušių, obuolių ir kitų dar 14 rūšių vaisinių augalų savybių tyrimai parodė, kad didžiausias ciklinio adenozino monofosfato kiekis yra kininiame finike ir zizifuse (unabi).

Pagal ciklinio nukleido kiekį kininio finiko vaisiai užima pirmąją vietą tarp visų kitų gydomųjų gyvulinės ir augalinės kilmės žaliavų. Taip pat jų sudėtyje yra sacharidų (60-70%) ir vitamino C (13 kartų daugiau, nei mandarinuose, ir 60-80 kartų daugiau, nei obuoliuose, vynuogėse ir bananuose). Finikų sudėtis išsiskiria dideliu ląstelienos, baltymų, mikroelementų, flavonoidų, alkoloidų ir kitų maistingų komponentų bei biologiškai aktyvių medžiagų kiekiu.

Ciklinis nukleidas sudarytas iš ciklinio adenozinmonofosfato (cAMP) ir ciklinio guanozinmonofosfato (cGMP). Šios dvi medžiagos, kontroliuojamos neurosekrecinės sistemos, yra centrinės nervų sistemos ląstelių „antriniai kurjeriai“. Jos atlieka svarbią reguliacinę funkciją centrinės nervinės sistemos veiklos atžvilgiu:  reguliuoja genų aktyvumą, daro įtaką fermentų sintezei, atlieka metabolizmo funkcijos reguliavimo vaidmenį. Šios medžiagos taip pat tampriai susijusios su žmogaus gyvybine veikla, susirgimų atsiradimu, vystymusi ir išgijimu, su fiziopatologiniais pakitimais organizme. Kadangi jie reguliuoja vidinį ir išorinį organizmo balansą, palaiko normalią medžiagų apykaitą, šie komponentai yra svarbiausi imuniteto reguliatoriai. Menkas jų masės sumažėjimas ląstelėse gali tapti organizmo imuninės sistemos sutrikimu, medžiagų apykaitos sulėtėjimu, dėl ko gali atsirasti kitų užslėptų susirgimų.

Dėl aukšto Kalio kiekio gydytojai kininį finiką rekomenduoja vartoti prie širdies-kraujagyslių susirgimų.. Esant širdies nepakankamumui, kininis finikas stimuliuoja širdies veiklą, tarnauja kaip tonizuojanti ir stiprinanti priemonė, atstato jėgas po ilgo ligos periodo. Padeda esant veido nervo paralyžiui, pervargimui ir fiziniam nuovargiui, cukriniam diabetui. Finikų vaisių nuoviras su ryžiais padeda esant distrofijai. Ypač naudingi finiko vaisiai nėščioms moterims, gimdymo metu ir maitinant kūdikį. Jie palengvina gimdymą, skatina moters organizmą pradėti gaminti pieną. Juos rekomenduoja vietoj saldumynų tiems, kas laikosi dietos ir nori palaikyti savo svorį normos ribose.

Produkto veikimas:

1. Sustiprina apsaugines organizmo funkcijas. Ciklinis adenozino monofosfatas yra ypač svarbi medžiaga, reguliuojanti gyvybingumą, leukocitų transformacijas, antikūnų susidarymą ir išsiskyrimą, ląstelių imunitetą.

2. Užkerta kelią nuovargiui. Yra cukraus ir vitaminų šaltinis, aprūpina organizmą reikiamos energijos šaltiniais esant ilgalaikei veiklai,  skatina lygiųjų raumenų elastingumą, pagerina medžiagų apykaitą,  užkerta kelią nuovargiui ir senėjimui, greitai atstato fizines ir psichines jėgas sportininkams intensyvių treniruočių metu ir asmenims, dirbantiems protinį darbą, intensyvaus smegenų darbo metu.

3. Gerina miegą, palaiko fizinių jėgų pilnumo jausmą.

4. Maitina kraują. Produkte yra daug vitamino C, folinės rūgšties ir geležies, tad ypač efektyvus gydant mažakraujystę.

5. Kaip gera pagalbinė medžiaga padeda esant koronarinei širdies ligai, miokarditui, epigastriumo skausmui nuo šalčio, aritmijos.

6. Užkerta kelią hipersensityvumui.

7. Atlieka hepatoprotektoriaus funkciją.

8. Efektyvus leukemijos, astmos ir kitų susirgimų profilaktikai.

9. Stabdo vėžinių ląstelių augimą. Mikstūra normalizuoja nakties miegą, dienos metu padeda pasiekti energijos pilnumo, mąstymo gyvumo, nuostabaus jėgų pilnumo pajautimą. Rekomenduojamas kaip biologiškai aktyvus papildas prie maisto, kaip flavonoidų (rutinas, liuteolinas) ir sterolių (beta-sitosterolis, stigmasterolis, kamposterolis) šaltinis.

10. Tai gausus B grupės vitaminų šaltinis. B grupės vitaminai atlieka daug svarbių funkcijų: skatina medžiagų apykaitą, išsaugo sveiką odą, plaukus bei raumenų tonusą, stiprina imunitetą ir nervų sistemos veiklą.

11. Jujubos vaisiuose gausu kalcio, mangano, vario ir magnio. Kalcis – svarbiausia kaulų ir dantų sudėtinė dalis, jis yra būtinas raumenų susitraukimui, kraujo krešėjimui ir nervų impulsų perdavimui. Manganas reikalingas baltymų ir riebalų apykaitai. Varis reikalingas raudonųjų kraujo kūnelių gamybai. Magnis padeda naujų ląstelių susidarymui, aktyvina B grupės vitaminus, padeda kraujo krešėjimui ir palaiko normalią raumenų bei nervų veiklą.

Vartojimas:

Suaugusiems po 1 buteliuką (20ml) 1-2 kartus per dieną valgio metu 1 mėnesį.

Kontraindikacijos: cukrinis diabetas, individualus komponentų netoleravimas.

Norite įsigyti šį produktą? Spauskite čia.

Atgal

Dalintis:

Comments are closed.