Veikanas

0

veikanas

Pagrindiniai šio produkto komponentai: kviečių želmenų aliejus, beta – karotinas, vitaminas E, linolinė ir linolininė rūgštys, lecitinas.

Kviečių želmenų aliejus, gautas panaudojus specialią technologiją, kuri padeda išsaugoti visus pradinės vertės maistinius komponentus. Aliejus labai turtingas vitaminais, mineralais, amino rūgštimis, chlorofilu, pusiau neprisotintomis riebalinėmis rūgštimis ir kitais biologiškai aktyviais komponentais. Kviečių želmenų aliejuje, lyginant su kitais aliejais, randamas didžiausias vitamino E kiekis.

Taigi, kaip anksčiau esu rašęs, supažindinsiu jus su vitaminu E arba tokoferoliu. Šis vitaminas yra vienas iš šiandien labiausiai žinomų vitaminų antioksidantų, saugantis mūsų organizmo ląsteles nuo laisvųjų radikalų poveikio. Būdamas sudėtine ląstelinių membranų struktūrų dalimi, jis blokuoja laisvųjų radikalų patekimą į ląsteles, taip pat sąlygoja nervinių impulsų perdavimą. Jis padidina fizinę ištvermę, pagerindamas organizmo deguonies panaudojimo efektyvumą. Tuo pačiu jis padidina galvos smegenų ir širdies raumens atsparumą deguonies badui, stimuliuoja raumenų veiklą, kartu su beta – karotinu stabdo kancerogenų, patenkančių į organizmą, kenksmingą poveikį, o vartojant didesnes dozes gali netgi sumažinti nevikinę masę. Vitaminas E atjaunina odą, išlygina raukšles, stabdo pigmentinių dėmių formavimąsi su amžiumi. Jis dalyvauja spermos ir progesterono (moteriško lytinio hormono) gamyboje, stimuliuoja ovuliaciją, normalią nėštumo ir vaisiaus vystymosi eigą. Ryškus šio vitamino poveikis į hipofizę, antinksčius, skydliaukę ir lytines liaukas, jis stabdo kataraktos vystymąsi, reguliuoja baltymų, riebalų ir angliavandenių apykaitą organizme, apsaugo nuo pasyvaus rūkymo (kai pats žmogus nerūko, bet įkvepia greta rūkančiojo dūmus) bei atmosferos užterštumo poveikio.

Pusiau neprisotintos riebalinės rūgštys kviečių želmenų aliejuje sutinkamos alfalinolinės rūgšties (Omega – 3), taip pat ir linolinės bei gama linolinės (priklauso Omega – 6 grupės riebalams) rūgšties pavidalu.

Omega – 3 riebalinės rūgštys randamos šiuose maisto produktuose: laukinių gyvulių mėsoje, gėlavandenėse žuvyse, žuvų taukuose, sėmenų ir sojų aliejuje, vištos kiaušiniuose.

Omega – 6 rūgščių šaltiniai: motinos pienas, kukurūzų ir saulėgrąžų aliejus.

Šios rūgštys, be minėtų savybių, būdingų vitaminui E, dalyvauja lecitino sintezėje kepenyse ir B grupės vitaminų apykaitoje, taip pat prostaglandinų sintezėje (tai į hormonus panašios medžiagos), blokuoja uždegiminių ir alerginių procesų vystymąsi, skatina cholesterino kokybinius pasikeitimus ir jo pašalinimą iš organizmo, jos yra būtinos žarnyno toksinų sunaikinimui ir t.t.

Lecitinas yra sudedamoji ląstelinių membranų, tokių kaip smegenys, kepenys ir inkstai, dalis, ypač jo daug nerviniame audinyje. Ši medžiaga yra būtina normaliam embriono smegenų vystymuisi, ji slopina piktybinių ląstelių augimą bei stiprina imunitetą, mažina cholesterino kiekį kraujyje bei palaiko normalią kepenų funkciją, neleisdama vystytis kepenų cirozei, ypač alkoholinei.

Beta – karotinas – tai provitaminas A (pirmapradis vitamino A produktas). Į organizmą patenka dažniausiai su augaliniu maistu – daržovėmis ir vaisiais. Jis yra gelsvai rausvai oranžinės spalvos, kaip, pvz., morka. Patekęs į organizmą, jis, esant būtinybei, transformuojasi į vitaminą A, todėl jį vartojant nėra jokio perdozavimo pavojaus, kaip dažnai būna gavus pernelyg dideles vitamino A, ypač sintetinio, parduodamo vaistinėse, dozes.

Tai yra labai galingas antioksidantas, stimuliuojantis imuninę sistemą, todėl sutrumpėja ligos trukmė. Jis nukenksmina patenkančias kancerogenines medžiagas ir taip apsaugo mūsų organizmą nuo jų galimo ardančio poveikio. Didelės beta – karotino dozės gali netgi sumažinti piktybinių navikų dydį. Akivaizdus šio antioksidanto poveikis kaulams, dantims, odai ir minkštiesiems audiniams, jis ne tik juos stiprina, bet stimuliuoja jų, ypač kaulų, augimą, opų ir žaizdų gijimą, taip pat estrogenų sintezę. Beta – karotino veikimo spektras yra labai platus, jis rekomenduojamas vartoti esant dideliems fiziniams ir protiniams krūviams, širdies ir kraujagyslių susirgimų profilaktikai ir gydymui sergant vištakumu bei esant regėjimo sutrikimams, prie įvairių hipoimuninių būklių ( taip pat ir užsikrėtus ŽIV virusu), neuro – psichinių susirgimų, kepenų, inkstų, virškinamojo trakto susirgimų, psoriazės, egzemos ir kitų odos susirgimų, kaip tonizuojanti priemonė chroninio nuovargio atveju ir t.t.

Veikano naudojimui kontraindikacijų nenustatyta. Rekomenduojama vartoti atitinkamo organo, į kurį norime veikti, meridiano maksimalaus veikimo valandomis, užgeriant kapsulę 0,5 – 1 stikline šilto vandens.

Veikanas turi savyje didžiulį Jan energijos potencialą ir reanimuoja pagrindinių funkcijų netekusį organizmą, taip pat aktyvina lytinių ir endokrininių liaukų darbą. Sukurdamas žmogaus biolauke galingą energijos cirkuliavimą, jis atjaunina organizmą, aktyviai veikia galvos smegenis ir širdies raumenį maitinančias kraujagysles. Veikano dėka galima išspręsti amžiaus problemas, susijusias su: hormonų persitvarkymu, ypač klimakso atveju.

Tai jaunystės eliksyras. Pridedant į bet kokį maitinamąjį kremą 1 – 3 kapsules veikano, galima atsikratyti raukšlių, pigmentinių dėmių ir amžiaus nualintos odos.

Veikanas labai sustiprina žmogaus bioenergetiką, sukurdamas apsauginį barjerą bet kokiam susirgimui, neigiamos svetimos energijos poveikiui, radiacijai ir kenksmingai ekologijai. Neleisdamas išsigimti audiniams, jis atlieka didelį vaidmenį onkologinių susirgimų profilaktikoje.

(Literatūra: Medicinos mokslų dr. R. Kriaučiūnas, „Sveikatingumo receptai”)

Norite įsigyti šį produktą? Spauskite čia.

Atgal

Dalintis:

Comments are closed.