AkuSel (selenas)

0

sel

Ką mes žinome apie seleną?

Selenas tai mikroelementas, dalyvaujantis daugelyje organizmo reakcijų.
Seleno reikia beveik kiekvienai mūsų kūno ląstelei, inkstų, kepenų, blužnies ir kasos organų veiklai.
Maisto produktai, kuriuose aptinkama seleno, yra riešutai, paukštiena, jūros gėrybės ir žuvis. Šiandien daugumos žmonių mityba nesuteikia organizmui reikiamo seleno kiekio.
Seleno trūkumas organizme neigiamai veikia širdies ir kraujagyslių sistemą bei didina širdies priepuolių ir kraujagyslių ligų riziką.
Seleno trūkumas nėštumo metu kenkia vaisiaus vystymuisi.

 „Selenas tai mikroelementas, reikalingas mūsų gerai sveikatai palaikyti, o jo mes gauname tik nedidelį kiekį. Jungiantis selenui su baltymais, gaminasi selenoproteinas, kuris saugo ląsteles nuo laisvųjų radikalų. Laisvieji radikalai tai šalutiniai deguonies metabolizmo produktai, kurie padeda vystytis lėtinėms degeneracinėms ligoms. Selenoproteinai padeda reguliuoti skydliaukės funkciją ir kartu su cinku saugo imuninę sistemą. Selenas padeda apsaugoti daugelį mūsų organų, pvz.: plaučius, prostatą, kasą, kepenis, inkstus, širdį ir kraujo apytakos sistemą.“ (Dr. Jaromir Bertlik, Akuna Mokslo tarybos pirmininkas)

„Visai nesenai buvo įrodyta, kad selenas padeda išlaikyti sveiką ir lygią odą. Šis grožio mineralas stimuliuoja kolageno sintezę ir taip suteikia elastingumo odai ir kraujagyslių sienelėms. O tai aktualu ir moterims, ir vyrams, nes kiekvienas norime kuo ilgiau išlikti jauni. Selenas gerina gyvenimo kokybę, padeda atitolinti senatvę, be to, stiprina imuninę sistemą, plaukus ir nagus.“  (Gydytoja rezidentė Sandra PUTRŪNAITĖ, citata – www.sveikaszmogus.lt)

Selenas yra pagrindinis mikromineralas, turintis antioksidacinių savybių. Jis saugo organizmą nuo audinių pažeidimo, galinčio išsivystyti į tokias ligas kaip vėžys ar širdies ligos.

Selenas ir jo poveikis: 

  • Kaip antioksidantas, selenas pašalina laisvuosius radikalus ir saugo ląsteles nuo toksinų, aplinkos ir mitybos neigiamo poveikio.
  • Apsaugo organizmą nuo kenksmingų bakterijų ir virusų, stiprina imuninę sistemą.
  • Teigiamai veikia odą ir plaukus.
  • Labai svarbus akims ir regėjimui.
  • Gali sulėtinti senėjimo bei audinių susidėvėjimo procesą, kuris kyla dėl laisvųjų radikalų poveikio.
  • Pakankamas seleno kiekis organizme būtinas normaliai imuninės sistemos ir skydliaukės veiklai, organizmo gebėjimui susidoroti su uždegiminiais procesais (tokiais kaip artritas, psoriazė, egzema, pūslelinė, gripas ir kt.), taip pat saugo nuo kataraktos.

Vartojimas: 15 ml per parą (1/2 taurelės).

Norite įsigyti šį produktą? Spauskite čia.

Atgal

Dalintis:

Comments are closed.