Arbatmedžio aliejaus nauda

0

shutterstock_284842097Arbatmedžio aliejus tai yra permatomas, pasižymintis specifiniu kvapu eteris, kuris panašus į kamparo aromatą. Šis aliejus išgaunamas iš arbatmedžio lapų. Šio augalo gimtinė yra Australija. Labai dažnai šis aliejus naudojamas aromaterapijos procedūrose. Be to, labai dažnai šie aliejai dedami į kvepalus. Arbatmedžio aromatas puikiai papildo kepinių kvapus.
Arbatmedžio aliejaus naudojimas aromaterapijoje leidžia atsikratyti baimių, depresijos ir keistų minčių. Pacientai po tokių seansų jaučiasi kur kas ramesni. Tokia kvapų terapija yra būtina tiems kas nori padidinti savo darbingumą ir įveikti stresinę būseną. Arbatmedžio aliejus padeda suaktyvinti mąstymą, sustiprinti atmintį ir pagerinti realybės suvokimą. Taip pat šis aliejus gali pasigirti unikaliomis antibakterinėmis, antivirusinėmis ir antigrybelinėmis savybėmis. Visos šios savybės jį paverčia pačiu efektyviausiu antibiotikų-imuniteto stimuliatoriumi, turintis natūralią kilmę.
Arbatmedžio aliejus gali tapti puikia alternatyva gydomiesiems preparatams. Jis gali padėti kovoti su įvairiausiomis infekcijomis bei padeda greičiau atsigauti po susirgimų. Jei vaikai serga peršalimo ligomis ar gripu, ligos pasitrauks greičiau, jei bus naudoja aromaterapija. Prieš naudojant arbatmedžio aliejų reikėtų išsiaiškinti, kokia yra jo koncentracija: 5 ar 10%. Į šią aliejaus savybę yra būtina atkreipti dėmesį, kadangi nuo to priklauso, kokiais tikslais galėsite jį naudoti.

Arbatmedžio aliejaus naudojimas

Dezinfekuojant žaizdas, įbrėžimus ar pjūvius, norint panaikinti alergines reakcijas;
Aliejaus vandens tirpalas padės susidoroti su žarnyno ir skrandžio infekcijomis. Gydytojų teigimu, tokia natūrali priemonė – efektyvesnis variantas, nei kiti analogiški gydomieji preparatai;
Aliejus bus naudingas pacientams, kurie serga ūmiomis kvėpavimo takų – virusinėmis ligomis;
Taip pat aliejus padės sustiprinti imunitetą ir padės įgauti daugiau jėgų kovojant su depresija;
Su šio aliejaus pagalba pavyks greičiau atgauti jėgas po operacijų ar rimtų ligų;
Priemonė efektyvi turint ginekologinių problemų, gydant grybelines infekcijas, esant mikrofloros disbalansui;
Aliejus naudojamas stomatologijoje, kad greičiau gytų žaizdos pašalinus dantį, gydant dantenas.

Labai plačiai arbatmedžio aliejus naudojamas kosmetologijoje, kadangi pasižymi antibakteriniu ir priešuždegiminiu poveikiu. Jis padeda pašalinti bėrimus, pagerina bendrą odos būklę, stimuliuoja plaukų augimą ir jiems suteikia daugiau blizgesio. Su jo pagalba galima per labai trumpą laiką pašalinti paburkimus. Aliejus padės išlyginti veido odą. Jei atsirado negraži karpa taip pat reikėtų susimąstyti, kad jums į pagalbą gali ateiti arbatmedžio aliejus. Moterims, kurios turi riebią ir probleminę odą, kiekvieną dieną reikėtų naudoti kosmetiką savo sudėtyje turinčią arbatmedžio aliejaus.

Platų aliejaus naudojimo spektrą lemia tai, kad jis labai retai sudirgina odą, net jei jo bus panaudota daugiau. Vengti naudoti arbatmedžio aliejų reikėtų tik esant individualiam netoleravimui. Taip pat aliejus daro didelę įtaką imuninei sistemai, todėl nereikėtų juo gydyti mažų vaikų.
Sergant peršalimo ligomis gali puikiai pagelbėti aromaterapija. Į stiklinę pieno reikia įpilti 10 lašų arbatmedžio aliejaus. Gautą mišinį supilti į vonią, pripildytą šilto vandens. Ja mėgautis galima ne daugiau, kaip 10 minučių. Tokia vonia bus naudinga ne tik pacientams sergantiems peršalimo arba virusinėmis ligomis, tačiau ir tiems asmenims, kuriems tinsta kojos. Kad atsikratytumėte diskomforto, kojas galima palaikyti vonelėje su šiltu vandeniu ir trimis lašais aliejaus. Atlikus procedūrą kojose pajausite lengvumą, nebejausite nuovargio.

Dalintis:

Comments are closed.