Gydomasis vanduo ir jo savybės

0

vanduo

Vanduo – tai svarbiausias gyvenimo šaltinis. Jo trūkumas organizme sukelia daug problemų, tačiau kyla klausimas, kokį vandenį gerti yra geriausia.

Vandentiekio vanduo gali sukelti priešingą efektą. Štai čia ir kyla noras vandenį padaryti naudingu sveikatai. Viskas jūsų rankose. Ne bėda, kad vandentiekio vanduo yra blogos kokybės, mes galime jį pagerinti. Dar daugiau – vandenį galime padaryti gydomuoju. Kokiu būdu? Jam paruošti reikia naudoti auksą arba sidabrą.

Gydomasis vanduo iš aukso. Jums prireiks auksinio papuošalo be akmenukų. Reikia, kad auksas būtų aukštos prabos. Viriname aukso dirbinį 400 mg vandens, kol vandens sumažės ligi pusės. Auksinį vandenį patariama vartoti tris kartus per dieną, po 1 arbatinį šaukštelį.

Gydomosios auksinio vandens savybės: turi tonizuojantį poveikį ir yra stiprinanti priemonė, kuri suteikia energijos ir atpalaiduoja nuo nervinės įtampos. Svarbu žinoti, kad tokio vandens negalima vartoti alergiškiems žmonėms, paprastai tokius žmonės beria vien nuo prisilietimo prie aukso.

Gydomasis vanduo iš sidabro. Sidabrinis vanduo ruošiamas taip pat kaip auksinis arba kitokiu būdu. Kad pagerintume vandens kokybę, pakanka į indą su vandeniu panardinti sidabrinį daiktą ir laikyti jį kelias dienas. Po to vartoti kaip paprastą vandenį.

Gydomosios sidabrinio vandens savybės: normalizuoja medžiagų apykaitą, gerina žarnyno veiklą, stiprina imunitetą, veikia kaip antivirusinė priemonė.

Dalintis:

Comments are closed.