Kaip įveikti lėtinį nuovargį?

0

Nuolat jaučiate jėgų trūkumą ir neturite darbingumo? Galbūt tapote pagarsėjusio „lėtinio nuovargio“ auka. Medikai mano, kad „amžina liga“ iš tikrųjų gali būti daugelio kitų ligų simptomas – pavyzdžiui, avitaminozės, distonijos, inkstų ar skydliaukės funkcijos sutrikimo bei virusinės ligos požymis. Tačiau gali būti, kad nuolatinio nuovargio priežastis – nebūtinai liga. Yra ir daugiau priežasčių, nulemiančių tokią jūsų būseną. Pakalbėkime apie jas.

  • Gal jūs per daug nerimaujate, svarstote ir nerandate išeities iš įvairių problemų. Pamėginkite į jas pažvelgti iš šono ir pamatysite, kad jos nevertos didesnio dėmesio.
  • Gal jūsų organizmui trūksta vandens, todėl sulėtėjo jūsų smegenų veikla ir jūsų aktyvumas. Dėl to ir jaučiate nuovargį. Pasistenkite ryte išgerti šilto, virinto vandens, o per dieną vandens norma turėtų būti apie 2 litrai vandens. Tikrai padės.
  • Nepamirškite mankštos. Fiziniai pratimai – geriausias vaistas nuo nuovargio ir nervinio išsekimo. Rytinė mankšta didina ištvermę, gerina miegą. Nuolat mankštinantis sumažėja antsvoris.
  • Turite peržiūrėti savo maisto racioną. Jame turi būti 15 proc. baltymų, 60 proc.angliavandenių ir 30 proc. riebalų. Organizmui reikia geležies, vitaminų, mineralinių medžiagų ir kitų komponentų. Jums reikia seleno, nes jis šalina nuovargį ir depresiją.
  • Prieš guldami gerai išvėdinkite kambarį. Eidami miegoti nepersivalgykite.

Atgal

Dalintis:

Comments are closed.