Kaip sustabdyti plaukų slinkimą?

0

Pastebėjote pirmuosius plaukų retėjimo požymius? Jūsų puikioji šukuosena nusprendė Jus palikti? Neskubėkite į vaistinę, verčiau pabandykite natūraliais būdais išsaugoti vešlius plaukus.

Kaip?

  • Dieta, kurios pagrindas yra nesijotų kvietinių miltų patiekalai, taip pat bulvės, agurkai, pipirai ir pupelės gali padėti sustiprinti plaukus.
  • Maisto papildai, vitaminai ir žolelės, Folio rūgštis, biotinas, vitaminas B5 ir silicis – šios medžiagos suteikia plaukams spalvą ir stiprumą. Palmės aliejus taip pat padeda apsaugoti plaukus nuo slinkimo.
  • Kai kurie eteriniai aliejai stimuliuoja plaukų augimą. Išbandykite gydomąją aliejų galią: po 3 lašus eterinių čiobrelių, levandų, rozmarino, kedrų aliejaus; po 30 ml vynuogių sėklų ir jojobos aliejaus.Sumaišykite komponentus, užtepkite ant vietų, kur slenka plaukai ir masažuokite 5 minutes. Stenkitės, kad aliejus nepatektų į akis.
  • Svogūnų sultys yra stebuklingas vaistas nuo plikimo. Sumaišykite svogūnų sultis, užtepkite ant probleminių vietų ir masažuokite bent 10 minučių. Uždenkite galvą ir palaukite dar 10 minučių. Šią procedūrą kartokite tris kartus per savaitę.

Atgal

Dalintis:

Comments are closed.