Masažo aparatas-šukos

0

masazuoklis_spaudimui_reguliuoti

Šis mažutis, lengvas masažuoklis yra apdovanotas 8 aukso medaliais tarptautinėse išradimų parodose JAV, Prancūzijoje, Šveicarijoje, Singapūre ir kt.

Tai nedidelis prietaisas, patogus nešiotis, juo paprasta ir patogu naudotis – tai lyg „asmeninis daktaras“, visuomet esantis šalia:

  1. Prietaisas (tiesiogiai veikdamas biologiškai aktyvius taškus) pasižymi dvigubu reguliuojančiu efektu, t.y. jei kraujo spaudimas yra aukštas – jį sumažina, jei spaudimas žemas, padidina jį iki normos.
  2. Sergantiems I laipsnio hipertenzija per 3 – 5 min. sumažina kraujo spaudimą (galima vartoti ir kraujo spaudimą mažinančius medikamentus);
  3. Padeda greičiau išgydyti seborėją ir nuplikimą. Jauniems ir vidutinio amžiaus žmonėms gali išaugti nauji plaukai, o anksti pražilusiems (tokio pat amžiaus) šiek tiek patamsėti;
  4. Gerina plaukų maitinimą, jų augimą, mažina slinkimą, stimuliuoja galvos odos kraujo apykaitą, mažina migreninius skausmus, galvos skausmus, sukeltus fizinės ar nervinės įtampos, elektromagnetinės radiacijos (telefonų, kompiuterių ir kt.);
  5. Galima pašalinti sąnarių, dantų, skrandžio, nugaros, sprando, inkstų, kasos ir kitus panašius skausmus;
  6. Jauni ir vidutinio amžiaus žmonės naudodami šį prietaisą gali užkirsti kelią įvairioms ligoms (hipertonijai, širdies – kraujagyslių, odos, regėjimo, klausos ir kt.).
  7. Tai puikus pagalbininkas protinį darbą dirbantiems žmonėms (moksleiviams, studentams, kompiuteristams ir kt.) – stimuliuoja ir stiprina kraujo cirkuliaciją galvos smegenyse, gerina atmintį, regėjimą, imunitetą ir t.t.
  8. Nuima neigiamą magnetinį lauką, atsiradusį nuo kompiuterių, mobiliųjų telefonų ir kitų sveikatai kenksmingų prietaisų.

Norite įsigyti šį aparatą? Spauskite čia.

Atgal

Dalintis:

Comments are closed.