Moterų priešas – celiulitas

0

Itin dažnai nuotaiką gadina odos nelygumai ant šlaunų, sėdmenų. Tai – celiulitas. Jis būdingas beveik visoms moterims ir merginoms, nepriklausomai nuo kūno apimčių. Celiulitas išryškėja tada, kai giliai odos ląstelėse susikaupia riebalų, šie labai greitai dauginasi ir spaudžia kraujotaką bei limfotaką. Sutrinka natūralus skysčių pratekėjimas ir jie ima kauptis odoje. Dėl to atsiranda apelsino žievelės išvaizda. Dažniausiai celiulitas būna ant šlaunų, tačiau gali būti ant rankų, kojų, pilvo, pasmakrėje. Pašalinti jį nelengva, ypač jei jis įsisenėjęs.

Yra daug kovos su celiulitu priemonių:

  • Pirmiausia – tai aktyvus gyvenimo būdas, sportas, visavertė mityba.
  • Kai celiulitas yra labiau išplitęs ir pastebimas, vien dietomis ir sportu problemos neišspręsit. Reikalinga papildoma pagalba – specialus anticeliulitinis masažas, aktyviai veikiančios kosmetinės medžiagos, kartais ir bendrinio poveikio medžiagų apykaitai priemonės.

Vienas iš šiuolaikiškiausių ir tikrai efektyvių celiulito gydymo būdų yra vibracinis masažas. Celiulito gydymo kursas susideda iš 5, 10, 15 procedūrų, kurios atliekamos 2-3 kartus per savaitę. Vėliau procedūros kartojamos kas 3 mėnesius ar pusę metų. Viena procedūra trunka 1-2 val.

Nors ir norime greito efekto, tačiau rezultatas priklauso nuo moters fiziologijos ir celiulito pobūdžio. Celiulitas neatsiranda per trumpą laiką, tad ir greito rezultato nereikėtų tikėtis.

Atgal

Dalintis:

Comments are closed.