Multifunkcinė pagalvė

0

pillow 2

Mokslininkai nustatė, kad dauguma ligų (galvos, kaklo) yra sukeltos netinkamos laikysenos miego metu. Remiantis pasaulio mokslinėmis technologijomis, į pagalvę įdėtos skystųjų kristalų medžiagos bei tinkamos struktūros dėka, ši pagalvė suteikia žmonėms sveiką ir taisyklingą laikyseną miegant.

Kokiems žmonėms naudinga ši pagalvė?:

  • Žmonėms su pablogėjusia sveikata – pagerėjimo ir išgijimo efektas sergant visų tipų kaklo slankstelių uždegimams, nemigai, galvos svaigimui, galvos skausmams, sergant cerebraline ateroskleroze, cerebraliniu paralyžiumi, hipertenzija
  • Sveikiems žmonėms – padeda išvengti ligų, sukeltų netaisyklingos padėties miegant. Visai nesistengiant padeda įgyti sveiką ir taisyklingą miegojimo padėtį.

Tiens pagalvės funkcijos:

α bangos padeda sukurti naują moksliškai pagrįstą teisingo miego koncepciją: žmogaus smegenų nervų ląstelės skleidžia elektrines bangas, kurios formuoja elektrinį lauką. Mikro-elektrodų pagalba registruojamos skirtingos bangų formos esant skirtingoms miego būsenoms. Šios skirtingos bangos yra vadinamos α, β, θ ir δ bangomis. Moksliniai tyrimai įrodė, kad kai žmogus yra lėtų (ilgų) bangų miegojimo periode, prietaisais registruojamos α bangos, ir kuo ilgiau šis periodas tęsiasi, tuo geresnis poilsis bei smegenų aprūpinimas deguonimi.

Yra įrodyta, kad jei žmogus ilgiau išlieka α bangų periode, jis:

  • stiprina smegenis ir duoda naudos savo intelektui
  • duoda naudą sveikatai ir grožiui
  • lengviau užmiega
  • pagerina natūralų viso kūno atsinaujinimą (dėl nervų sistemos sureguliavimo)
  • atitolina senatvę

Fotono energija: tai tam tikro tipo bangų, kurių ilgis yra panašus į kūno skleidžiamų natūralių bangų, energija. Šios bangos, pereidamos kūno ląsteles, pagerina energijos susidarymą, pagreitina natūralų ląstelių atsinaujinimą, subalansuoja centrinę ir vegetacinę nervų sistemą, padeda įveikti nuovargį, bei padeda pasiekti ramų ir gerą poilsį.

Infraraudonoji energija: pagerina kraujo cirkuliaciją dėl 5,6-15 mikronų tolimojo spektro infraraudonųjų spindulių išskyrimo. Tokiu būdu pagerėja galvos ir kaklo aprūpinimas krauju ir deguonimi.

Neigiami jonai: dėl toromalino medžiagos, įmaišytos į fotono energijos vamzdelių sudėtį, apie galvą susidaro neigiami jonai, kurie per odą ir kvėpavimo takus patenka į kraują, pagerina smegenų ir širdies aprūpinimą krauju, išvalo orą apie kūną ir leidžia išvengti tam tikrų ligų.

Tinkama struktūra: ši fotono energijos pagalvė yra patvirtinta antropotomijos ir ortopedijos ekspertų: jos dizainas yra moksliškai pagrįstas ir tinkamas, dera su fiziologine sveikatingumo kreive. Kai gulite ant nugaros, jūsų kaklas yra aukščiau nei galva, o kai gulite ant šono – jūsų galva yra tokiame pat aukštyje kaip pečiai – tai padeda išvengti kaklo slankstelių uždegimo, sukelto dėl netaisyklingos miegojimo padėties.

Lengvai vėdinama, ventiliuojama: pagal tradicinę Rytų mediciną, miego metu laikyti galvą ir kojas šiltai yra labai naudinga sveikam miegui. Dauguma tradicinių pagalvių yra pripildytos medžiagų, kurios yra nepralaidžios orui, dėl jų prakaituojama. Tiens pagalvės vidaus medžiaga yra elastingi vamzdeliai, kurie išlaiko tinkamą temperatūrą.

Švaru ir higieniška: tradicinės pagalvės yra nepatogios valyti ir džiovinti, dėl to jose linkę veistis bakterijos. Tiens pagalvių vidaus medžiaga yra vamzdeliai iš infraraudonųjų funkcinių skaidulų, kurios buvo testuojamos nacionaliniame biologijos tyrimų centre. Įrodyta kad jų bakteriostatinis efektas yra 99,9%. Jie taip pat yra patogūs valymui ir higieniški.

Norite įsigyti šią pagalvę? Spauskite čia.

Atgal

Dalintis:

Comments are closed.