Onyx plus

0

onyx1

ONYX Plus sudedamųjų dalių – žolelių ir mineralų – poveikis

Vaistažolės:

Raudonųjų vynuogių sultys. Jų sudėtyje yra daug flavonoidų. Veikia kaip antioksidantas, saugo nuo onkologinių ligų, mažina LDL cholesterolio kiekį, palaiko tinkamą kraujo krešėjimo lygį.

Juoduogis šeivamedis. Šlapimo varymo priemonė, švelniai laisvina vidurius, mažina karščiavimą, nuskausmina, gydo apsinuodijus, stiprina kraujagysles, mažina kapiliarų trapumą.

Tikrasis kardamonas. Gerina virškinimo sistemos veiklą, švelnina skrandžio negalavimus, lengvina spazmus.

Paprastasis krapas. Lengvina virškinimą, slopina kosulį, saugo organizmą nuo uždegimų.

Saldymedis. Mažina dvylikapirštės žarnos opos skausmą, saugo nuo dieglių.

Sėjamoji liucerna. Lengvina virškinimą, padeda įveikti uždegimus (artritą ir pan.), išlaikyti tinkamą cholesterolio kiekį.

Mineralai, įeinantys į ONYX Plus sudėtį:

Mg (magnis, 200 mg). Suaktyvina apie 300 fermentų, pagerina nervinės sistemos veiklą, yra pagalbinė kaulinio audinio statybinė medžiaga. Dėl šio elemento trūkumo susergama angina, osteoporoze, sutrinka širdies ritmas.

Ca (kalcis, 100 mg). Būtinas taisyklingam kaulų ir dantų vystymuisi ir struktūrai. Gerina kraujo krešėjimo procesą, daro įtaką širdies raumens būklei, dalyvauja daugelyje organizmo reakcijų (pvz., baltymų ir riebalų virškinimas, mineralų įsisavinimas).

K (kalis, 66 mg). Reguliuoja širdies ritmą ir kraujospūdį, didina protinius gebėjimus aprūpindamas smegenis deguonimi, padeda inkstams šalinti iš organizmo kenksmingus medžiagų apykaitos produktus, palaiko reikiamą organinių skysčių šarmingumą.

P (fosforas, 50 mg). Kartu su kalciu padeda išlaikyti geros kokybės kaulinio audinio struktūrą. Tai angliavandenių, riebalų ir baltymų metabolizmo pagrindas, sąlygojantis tinkamą maistingųjų medžiagų pasiskirstymą organizme.

Mn (manganas, 5 mg). Daro įtaką fermentų, mineralų ir vitaminų aktyvavimui, svarbus gaminantis lytiniams hormonams, reikalingas skydliaukės funkcijai, reguliuoja cukraus kiekį kraujyje, stiprina nervus bei organizmo atsparumą, veikia kaip antioksidantas.

Na (natris, 4,5 mg). Reguliuoja vandens apykaitą organizme, dalyvauja baltymų ir angliavandenių metabolizme, palaiko atitinkamą spaudimą trachėjoje.

Zn (cinkas, 1 mg). Reikalingas daugiau kaip dviem šimtams fermentų, kurie dalyvauja virškinimo, dauginimosi, žaizdų gijimo procesuose, būtinas, smegenims, padeda pašalinti iš organizmo sunkiuosius elementus (pvz., kadmį, gysidabrį ir šviną).

Cr (chromas, 5 mg). Padeda išvengti sklerozės, stimuliuoja energetinius procesus ir riebalinių rūgščių sintezę, padeda aminorūgštims patekti į ląsteles, išvengti nutukimo – riboja riebalų kaupimąsi.

Se (selenas, 3 mg). Puikus antioksidantas, turintis įtakos vaisingumui, seksualiam pajėgumui. Jungdamas sunkiuosius elementus, neleidžia jiems nusėsti organizme.

D3 (vitaminas D3, 2,5 mg). Padeda išlaikyti atitinkamą kalcio koncentraciją kraujyje ir skatina taisyklingą kaulų formavimąsi bei mineralizaciją, fosforo metabolizmą, kuris yra svarbus nervų sistemai ir normaliam kraujo krešėjimui.

ONYX Plus mums siūlo:

  • Būtinus mineralus ir mikroelementus. Dažna sveikatos problemų priežastis – mineralų ir mikroelementų trūkumas žmogaus organizme.
  • Lengvai įsisavinamus mineralus. Sudėtyje yra lengvai įsisavinami mineralai, kurie tirpsta vandenyje ir yra lengvai virškinami.
  • Mineralų ir augalinių ekstraktų derinį. Žolių derinys palengvina virškinimą, skatina virškinimo trakte vykstančias fermentines reakcijas, palengvina maistingųjų medžiagų įsisavinimą.
  • Optimalią kalcio ir magnio proporciją. Magnio ir kalcio santykis (2:1) yra optimalus kraujagyslių sistemai, raumenų darbui, ypač esant padidėjusiam fiziniam aktyvumui. Magnis garantuoja tinkamą kalcio skilimą kauluose, pagerina nervinės sistemos, širdies veiklą.
  • Atitinkamą kalcio įsisavinimą. Atitinkamas vitamino D, fosforo bei magnio kiekis palengvina kalcio įsisavinimą.
  • Naudojamų žaliavų kokybės garantiją. Visos žaliavos, atskiri ektraktai ir galutinis produktas yra reguliariai testuojami Valstybinėse laboratorijose.

Norite įsigyti šį produktą? Spauskite čia.

Atgal

Dalintis:

Comments are closed.