Reumatinis artritas gydomas gintaru

0

Visiems žinoma, kad, sergant artritu, skauda, „suka“ sąnarius, jie reaguoja į orų permainas. Deja, bet vaistų, galinčių išgydyti artritą, kol kas nėra.

Reumatoidinis artritas diagnozuojamas remiantis simptomais, kurių pagrindinis yra sąnarių pažeidimas, uždegimas dažniausiai pažeidžia mažuosius plaštakų (krumplinius, vidurinius pirštų, riešų) sąnarius. Taip pat pažeidžia padikaulio galvučių, čiurnų, kelio sąnarius.

Būdingas ligos požymis – simetrinis sąnarių pažeidimas, t.y. vienu metu sutinsta tie patys ir vienos, ir kitos rankų ar kojų sąnariai. Liga gali prasidėti staiga ar palengva, iš pradžių pažeidžiami vienas ar keli sąnariai. Kai kurie žmonės mano, kad reumatoidinis artritas dažna liga šalto klimato juostose. Deja, taip nėra.

Daugeliui ligonių patologinė būklė išsivysto per keletą savaičių ar mėnesių, kai kada per keletą dienų. Pažeisti sąnariai būna sustingę, patinę, skauda; palietus juos juntama šiluma; raumenys ties pažeistais sąnariais suplonėja, atsiranda bendri negalavimai; galiausiai pažeisti sąnariai deformuojasi.

Apie 25 proc. sergančių žmonių skundžiasi akių išsausėjimu, gali prasidėti ir ragenos uždegimas.

Reumatoidinis artritas gali pažeisti stuburo kaklinės dalies slankstelius, smilkininį apatinio žandikaulio sąnarį.

Padėkite sau naudodamiesi gintaru:

Gintaras ne be reikalo laikomas naminiu vaistu nuo reumatinių susirgimų. Dabar jau žinoma, kodėl juo buvo gydoma nuo seno ir veiksmingai: jame yra terpenų bei eterinių aliejų, galinčių malšinti reumatinius skausmus. Skaudantį sąnarį apvyniokite gintaro karoliais. Jei skauda pirštų sąnarius, padės gintaro žiedas.

Atgal

Dalintis:

Comments are closed.