Veido kaukės žiemai

0

shutterstock_170979716Šaltis, vėjas, staigios temperatūros permainos – tai nepalankūs veiksniai, kurie anaiptol nepagerina odos būklės. Todėl kartą per savaitę būtina rasti laiko maitinamajai kaukei. Žiemą galima išmėginti bent vieną iš šių:

Obuolių ir pieno kaukė. Supjaustykite nuluptą obuolį gabalėliais, apvirkite jį nedideliame kiekyje pieno, kol pasidarys košelė. Jei reikia – ją pertrinkite per sietelį, atvėsinkite iki kambario temperatūros ir užtepusi ant veido palaikykite 20 minučių.

Avižinių dribsnių kaukė. Lygiomis dalimis imami kiaušinio trynys, avižiniai dribsniai ir medus. Viskas sumaišoma, tepama ant veido 20-čiai minučių, tada nuprausiama šiltu vandeniu. Tokia kaukė ne tik minkština ir valo odą, bet ir daro ją atsparesnę šaltam orui.

Bananų kaukė. Sutrinkite ketvirtį banano, pridėkite 3 lašus citrinų sulčių, 3 lašus alyvuogių aliejaus ir 1 arbatinį šaukštelį maitinamojo kremo. Viską gerai išmaišykite ir palaikykite užtepusi ant veido 15 minučių.

Dėmesio! Visos kaukių sudedamosios dalys turėtų būti šviežios. Geriau šia procedūra pasilepinti prieš naktį, o jei kaukę darysite prieš kur nors eidama – būtinai po jos patepkite veidą riebiu kremu!

Dalintis:

Comments are closed.